اتوبوس cip چیست؟ 

هنگام سفر با وسایل نقلیه ی مختلف از جمله اتوبوس و هواپیما و زمانی که هتل یا بلیت جشنواره هارا رزرو می کنید اصطلاحاتی نظیر وی آی پی (vip) و سی آی پی (cip) به چشمتان خورد است، برای آگاهی از کابرد این کلمات بهتر است ابتدا با مفاهیم و خدماتی که در هر یک ارائه می شود بیشتر آشنا شوید.

 اگر بلیط وی آی پی vip تهیه کرده باشید،احتمالاً کاربرد آن ها را می دانید، در غیر این صورت با ایباس همراه باشید تا با مفاهیم آن هاآشنا شوید.

وی ای پی (vip) مخفف چیست؟

وی آی پی مخفف اصطلاح very important person به معنای افرادبسیارمهم است، که به طبقه ی خاصی از مردم، از جمله رئیس جمهور، وزرا، دیپلمات‌ها، مدیرشرکت‌های دولتی اشاره دارد، که خدمات با کیفیت و امنیت بیشتری دریافت میکنند و تمامی خدمات توسط محافظان شخصی و دوربین‌های محافظتی کنترل می شود، جالب است بدانید که بهای خدمات vip توسط شرکت‌های دولتی پرداخت می‌شود.

سی آی پی (cip) مخفف چیست ؟

 cipبرای اشخاص مهم تجاری و بازرگانی استفاده می شود و مخفف اصطلاح به Commercial Important Person معنی افرادی که از نظر تجاری سرشناس هستند و در واقع خدمات سی آی پی به کسانی ارا ئه می شود که از نظر مالی و تجاری در موقعیتی خوبی بوده و به ازای هزینه ی بیشتر، خدمات بهتری را دریافت می کنند، افرادی نظیر تجار بزرگ، روسای تیم های فوتبال، مدیران کارخانجات و هر مشتری که توانایی پرداخت این هزینه را داشته باشد میتواند به عنوان یک شخصیت cip از این خدمات استفاده کنند .

اتوبوس CIP
اتوبوس CIP

خدمات سرویس cip

  • پذیرایی از میهمان به صورت بوفه در بدو ورود
  • استقبال میهمان از فرودگاه تا هتل
  • دریافت ویزا با هماهنگی قبلی
  • ارائه خدمات بانکی
  • پذیرایی از میهمان در سالن شیک

اتوبوس سی آی پی چیست؟

پس از آن که  با مفاهیم سی آی پی و  وی آی پی آشنا شدید، اکنون به این سوال پاسخ می دهیم که  سرویس اتوبوس VIP و اتوبوس CIP چه خدماتی دارد؟ در کشور ما به تمام اتوبوس های ۲۵ نفره که تعداد صندلی آن ها از اتوبوس های کلاسیک ۴۲ نفر کمتر است و امکاناتی نظیر: صندلی های راحت، سیستم تهویه و گرمایش مناسب، مانیتور اختصاصی و پذیرایی دارد اتوبوس vip گفته می‌شود.

 هنگام سفر و زمان تهیه بلیط اتوبوس می‌توانید از همه شرکت‌های مسافربری که ناوگان شان مجهز به اتوبوس وی آی پی است نظیر ایباس، بلیط اتوبوس vip  تهیه کنید.

 

در سراسر دنیا اتوبوس اتوبوس وسیله نقلیه ی پرکاربردی است که  برای سفرهای بین شهری و حتی سفرهای خارجی از آن استفاده می‌شود ، از این رو چند سالی است که شرکت‌های مسافربری برای جذب رضایت بیشتر مشتریان خود از اتوبوس های vip و cip برای مشتریان خاص خود استفاده می کنند، تا با ارائه خدمات با کیفیت تر و تجربه ی سفر بهتر،رضایت بیشتری از مشتریان ویژه خود کسب کنند.

شرکت مسافربری رویال سفر،  بلیط هیوندای هشت نفر را به عنوان اتوبوس های cip در بعضی از مسیر ها  ارائه میدهد که می توانید از سایت رویال سفر تهیه کنید.

هیوندای هشت نفر
هیوندای هشت نفر

 اتوبوسهای سی آی پی، اتوبوس‌های با تجهیزات منحصر به فردی مانند امکانات هتل های پنج ستاره  و پروازها  فرست کلس هستند، که به مسافران و افراد خاص در ازای دریافت هزینه بیشتر داده می‌شود، سه عدد از لوکس ترین اتوبوس های cip جهان را در ادامه می بینید.

1. اتوبوس لاکچری Newmar King Aire 4553

این اتوبوس با  از خانه کامل و وسایل تمام استیل صندلی های راحت و بزرگ و فضایی به اتاق نشیمن و اتاق خواب یکی از لوکس ترین اتوبوس های vip در حال حاضر است.

اتوبوس سی آی پی
اتوبوس سی آی پی

2. اتوبوس لوکس ForeTravel ih

شرکت معروف آمریکایی ForeTravel در زمینه خانه های متحرک فعالیت دارد و اقدام به ساخت اتوبوس های سی آی پی لوکس و مدرن کرده است.

اتوبوس سی آی پی
اتوبوس سی آی پی

3. اتوبوس جذاب Marchi Mobile eleMMent Palzzo

اتوبوس cip به ارزش 3 میلیون دلار که با امکاناتی که دارد زمان  طول سفر را برای شما خاطره انگیز می کند،اما به شرطی که بلیط اتوبوس گران قیمت سی آی پی را تهیه کنید. 

اتوبوس سی آی پی
اتوبوس سی آی پی

حال که با مفهوم cip آشنا شدیم،اگر سوار اتوبوس های وی آی پی یا سی آی پی شده اید، برای ما از این تجربه بنویسید؟! و بگویید انتظار دارید اتوبوس های vip چه ویژگی و خدماتی داشته باشند.

همیشه به سفر!

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد