مسیر رشت تهران و فاصله رشت تا تهران

رشت، شهر باران مقصد بسیاری از مسافران در طول سال است، بگذریم که سفر به این شهر در روزهای خاص سال و ایام تعطیل دو چندان می شود، شما هم تجربه ی سفر به رشت را داشته اید یا از مسیر رشت تهران عبور کرده اید ؟

اغلب ما یک بار هم که شده به این شهر زیبا سفرکرده و در خیابان معروف شهرداری رشت قدم زده ایم، آب و هوای دل انگیز رشت و بناهای تاریخی جذاب  آن موجب شده  در طول سال میزبان تعداد زیادی مسافراز همه جای ایران به ویژه پایتخت باشد که سفر به رشت همیشه جزء برنامه‌های طول سالشان است و برای بازگشت به تهران سه گزینه پیش رو دارند .

قطار ، اتوبوس و هواپیما  اما اتوبوس رشت تهران اغلب انتخاب‌ اولشان است چراکه فاصله ی رشت تا تهران بسیار کم بوده و اتوبوس نسبت به قطار و هواپیما هم قیمت به صرفه تری دارد و هم در هر زمان از روز که بخواهید در دسترس است .

 در هر ساعت از شبانه روز می توانید بلیط اتوبوس رشت تهران و مسیر برعکس آن یعنی بلیط اتوبوس تهران رشت را از ایباس خریداری کنید و تجربه سفری به یاد ماندنی داشته باشید، تجربه ی لذت بخش شما از سفر هدف اول ما در ایباس است، پس همسفر ما باشید.

بهترین زمان سفر با اتوبوس رشت تهران

بلیط اتوبوس رشت تهران انتخاب مناسبی برای سفر از مقصد رشت به سمت تهران است، نگران تهیه بلیط در ایام تعطیل سال و عید نوروز هستید ؟ جای نگرانی وجود ندارد با  ایباس در همه روزهای سال حتی در روزهای پیک سفر می توانید بلیط  اتوبوس رشت تهران را خریداری کنید، اتوبوس های Ebus همه روز در ساعت 20 شب از رشت به مقصد تهران حرکت می کنند، دوست دارید همسفر ایباس در این مسیر رشت تهران باشید ؟

مسیر رشت تهران
مسیر رشت تهران

قیمت بلیط اتوبوس رشت تهران

 به دلیل تفاوت در کیفیت اتوبوس و خدماتی که اتوبوس  به مسافران می دهد، قیمت اتوبوس رشت تهران متفاوت است اما در ایباس می توانید بلیط اتوبوس های وی آی پی رشت تهران را با به صرفه ترین قیمت خریداری کنید واز تخفیف های ویژه ایباس در مسیر رشت تهران که در صفحات اجتماعی ما اعلام می شود مطلع شوید.

آدرس ترمینال برای مسیر رشت تهران کجاست ؟

 ترمینال مسافربری رشت : خیابان امام ،جنب میدان گیل، ترمینال مسافربری میدان گیل

در مسیر رشت تهران چند نوع اتوبوس مسافربری داریم ؟

 برای سفر از رشت به تهران انواع اتوبوس های  44 ، 32، 25 نفر موجود است که دلیل عمده ی تفاوت قیمت بلیط ها تفاوت در مدل و تعداد صندلی های اتوبوس مثلا اتوبوس تخت شو و نیمه تخت شو می باشد، اما اگر دوست دارید مسافر با کیفیت ترین اتوبوس های موجود در کشور باشید ، اتوبوس های 25 نفره ی وی آی پی ایباس همسفر شما در این مسیر هستند.

بهترین روش خرید بلیط اتوبوس رشت تهران

 بلیط اتوبوس رشت تهران را می توانید به دو روش از ایباس خریداری کنید: 1. به صورت حضوری ۲. خرید آنلاین

خرید آنلاین بلیط اتوبوس رشت تهران

 در هنگام خرید بلیط اتوبوس رشت تهران به صورت آنلاین می توانید وارد سایت ایباس به نشانی www.ebus.ir شوید و تنها با چند کلیک ساده بلیط اتوبوس خود را تهیه کنید،اگردر مورد نحوه ی خرید از سایت سوال داشتید فقط کافی است به پشتیبانی که در قسمت پایین سایت موجود است مراجعه کنید یا به پشتیبانی تلفنی ایباس با شماره : 02171057305

تماس بگیرید ، اما نحوه ی کار با سایت ایباس بسیار آسان است،فقط کافی است پس از ورود به سایت مبدا و مقصد را وارد کرده و تاریخ زمان حرکت خود را انتخاب کنید ، اگر کودک ۲ تا ۶ سال به همراه دارید هنگام خرید بلیط گزینه کودک را انتخاب کنید ، در مرحله بعدی لیستی از سفرهای رشته تهران به همراه ساعات حرکت و قیمت  برای شما نمایش داده می شود.

خرید حضوری بلیط اتوبوس رشت تهران

  در روش خرید حضوری  بلیط اتوبوس رشت تهران، باید به نمایندگی ایباس در ترمینال رشت مراجعه کنید، تا در تاریخی که می خواهید بلیط اتوبوس وی آی پی رشت تهران را تهیه کنید.

مسیر رشت تهران
مسیر رشت تهران

آدرس شرکت مسافربری ایباس کجاست ؟

 آدرس ایباس : ترمینال رشت

 تلفن ایباس : 02171057305

مسیر رشت تا تهران چند کیلومتر است ؟

فاصله ی  رشت تا تهران ۳۲۷ کیلومتر است.

از رشت تا تهران چند ساعت فاصله است ؟

 4 ساعت طول می‌کشد تا با اتوبوس های ایباس از رشت به تهران برسید و از مسیر تهران به رشت با اتوبوس و بلعکس لذت ببرید .

تجربه ی سفر به تهران با اتوبوس های ایباس را دارید؟

در قسمت نظرات تجربه ی خود را با ما به اشتراک بگذارید.

همیشه به سفر!

 همیشه به سفر با ایباس!

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد