خرید بلیط اتوبوس بین راهی با ایباس(خدمتی نو برای مسافران بین راهی)

روزانه تعداد زیادی مسافر در مسیرهای بین شهری سوار اتوبوس شده و بلیط اتوبوس بین راهی تهیه می کنند.

 مسافران ساعات طولانی در جاده منتظر اتوبوس می ایستند،  اتوبوس بعدی ده دقیقه بعد از راه می رسد یا یک ساعت بعد؟ به طور دقیق مشخص نیست!

شما تجربه ی سفر با اتوبوس در مسیر های بین راهی را دارید؟ اگر این تجربه را داشتیه باشید می دانید که انتظاربرای اتوبوسی که زمان رسیدن آن مشخص نیست بسیار کسل کننده است.

خرید بلیط اتوبوس بین راهی با ایباس
خرید بلیط اتوبوس بین راهی با ایباس

ارائه بلیط اتوبوس بین راهی به طور مجزا در ایباس

 ایباس به عنوان خدمتی نو شروع به سازماندهی بلیط اتوبوس مسافران بین راهی کرده است، مسافرانی که ایباس را برای تجربه ی سفر اتوبوسی خود انتخاب می کنند دیگر مدت زمان زیادی را در کنار جاده، در انتظار اتوبوس سپری نخواهند کرد، چرا که به طور دقیق زمان حرکت اتوبوس و توقف آن در ایستگاه های بی راهی مشخص است.

خرید بلیط اتوبوس بین راهی از ایباس به عنوان پلتفرمی که در زمینه سیستم حمل و نقل اتوبوس بین شهری فعالیت دارد وبرای اولین بار خدمت فروش بلیط اتوبوس های بین راهی را ارائه می دهد چند مزیت دارد:

 ۱.پرداخت هزینه کمتر، با توجه به کوتاه تر شدن مسافت شما تا مقصد اصلی اتوبوس، هزینه ی کمتری را  برای بلیط پرداخت خواهید کرد.

۲.مشاهده ی اتوبوس بر روی نقشه(ترگینک اپ)،بر روی اپ ایباس می توانید مسیر اتوبوس فعلی که در حال حرکت است را مشاهده کنید، این ویژگی به شما کمک می کند بدانید چه مدت بعد اتوبوس به ایستگاهی که شما قرار دارید خواهد رسید، حتی می توانید نقشه ی اتوبوس را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اسنپ نیز از این ویژگی در اپلیکیشن خود استفاده می کند،شما می توانید تاکسی اینترنتی خود را بر روی نقشه مشاهده کرده و با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

 ۳. آگاهی از ظرفیت اتوبوس ،از ظرفیت اتوبوس بین راهی مطمئن خواهید بود،چرا که از قبل بلیط آن را تهیه کرده اید، بسیاری از مسافران ساعت های طولانی در انتظار اتوبوس بعدی به سر می برند این در حالی است ظرفیت اتوبوس تکمیل شده و مسافر جدیدی را سوار نمیکند.

خرید بلیط اتوبوس بین راهی با ایباس
خرید بلیط اتوبوس بین راهی با ایباس

4.ایمنی بیشتر هنگام سفر در مسیر های بین راهی،بسیاری از مسافران در کنار جاده مدت ها منتظر اتوبوس می مانند که در بسیاری از مواقع به خصوص در تاریکی شب و فصل های پاییز و زمستان بسیار پر خطر است، از این رو با تهیه ی بلیط بین راهی ایباس فقط کافی است 5 دقیقه قبل در آن مکان حاضر باشید.

راحتی و امنیت شما اولویت اول ما در تمام لحظات سفر است.

5.قیمت گذاری پویا حتی در مسیر های بین راهی، سیستم قیمت گذاری در ایباس کاملا متفاوت است،ایباس با پیاده سازی قیمت گذاری بلیط اتوبوس ،برای اولین بار در ایران به صرفه ترین بلیط را در تمام مسیر ها ارائه می دهد، با خریداری بلیط اتوبوس بین راهی ایباس،سفر اقتصادی تجربه خواهید کرد.

6.برنامه ریزی دقیق قبل سفر برای مسیر های بین راهی، آگاهی شما از زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه این فرصت را به شما می دهد که به شکل دقیق،منظم و بدون اتلاف وقت سفر خود را آغاز کرده و به شکل دقیقی برنامه ریزی کنید.

 با ارائه خدمت بلیط اتوبوس بین راهی توسط ایباس دیگر لازم نیست تا مدت ها در انتظار اتوبوس بمانید ، با ایباس سفری اقتصادی ،به صرفه و راحت را تجربه خواهید کرد و می توانید با برنامه ریزی قبل از سفر برای خرید بلیط اتوبوس های بین راهی تجربه ی لذت بخش تری از سفر با اتوبوس را داشته باشید.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد